Zrób to sam – przekąska z batata

Ten bogaty w błonnik i witaminy smakołyk przygotujesz w bardzo prosty sposób. Jedyne czego potrzebujesz to surowy, słodki ziemniak. Jasne, proste i bez zbędnych dodatków. Ciężko o zdrowszą, łatwiejszą w przyrządzeniu i tańszą przekąskę dla Twojego psa.

Sposób przygotowania:

  • Rozgrzej piekarnik do 100 ° C.
  • Oskrob delikatnie słodki ziemniak. Nie ma potrzeby jego obierania.
  • Potnij go w plasterki (im cieńsze, tym krótszy czas pieczenia) i rozłóż w jednej warstwie na papierze do pieczenia.
  • Piecz/susz w piekarniku w temperaturze 100 ° C przez około 3 godziny w celu uzyskania przekąski do żucia lub nieco dłużej, aby była bardziej chrupiąca. Uwaga! Czas pieczenia zależy od grubości plasterków: po prostu pilnuj ich. Albo lepiej, zamiast piekarnika użyj suszarki spożywczej, jeśli taką posiadasz.

Samo zdrowie

Słodkie ziemniaki są źródłem błonnika, witaminy B6 i C, beta-karotenu oraz manganu. Większość psów uwielbia delikatną słodycz suszonych batatów. A ty możesz być spokojny, wiedząc że w przygotowanej przez Ciebie przekąsce nie ma sztucznych konserwantów, ani żadnych innych, zbędnych dodatków.

Zespół PetsDiag

 

Odpowiedzią na potrzeby
zwierząt jest PetsDiag

Analiza pierwiastkowa sierści EHAA

nieinwazyjne badanie diagnostyczne, wykonane na najwyżej jakości certyfikowanym sprzęcie, dające najbardziej miarodajny wynik poziomów pierwiastków odżywczych oraz toksycznych w organizmie zwierząt.

Konsultacja wyniku

wsparcie dietetyka zwierzęcego, mające na celu dobranie najlepszej diety dla Twojego psa na podstawie uzyskanych wyników badań.

Najwyższej jakości suplementy

regulacja nadmiarów i niedoborów mineralnych, ukierunkowana na konkretne potrzeby, konkretnego organizmu.