Dołącz do PetsDiag
i rozwiń swoją działalność!

Jesteś weterynarzem, dietetykiem zwierzęcym, prowadzisz sklep zoologiczny, pracujesz na co dzień z psami lub końmi?

Jak pokazują najnowsze statystyki, w Polsce żyje ponad 8 mln psów i około 200 tysięcy koni. Baza potencjalnych „klientów” jest więc przeogromna, a rynek usług i produktów dla zwierząt w Polsce ma bardzo duży potencjał wzrostu.
Nie wiemy, jak to się stało, że pracujesz ze zwierzętami lub dla zwierząt, ale zapewne tak jak i my, w trosce o zdrowie swoich klientów i pacjentów oraz zadowolenie ich właścicieli, starasz się wyjść naprzeciw ich potrzebom.
Z nami możesz to zrobić!

Bądź bezkonkurencyjny!

Rozszerz ofertę

o najwyższej jakości usługi i produkty

Zbuduj swoją markę

dzieląc się wiedzą i doświadczeniem – daj się poznać, aby mogli Cię polecać

Zdobądź klientów z całej Polski

zwiększaj zasięg swojego działania

Wybierz dogodną formę współpracy z PD
i osiągnij sukces:

Partner biznesowy

Analiza pierwiastkowa sierści EHAA oraz jednoskładnikowe suplementy diety, które oferujemy, to doskonały sposób na poszerzenie oferty Twojej działalności o najwyższej jakości usługi i produkty, bez absolutnie żadnych nakładów finansowych, kosztów własnych i ryzyka. Towar otrzymujesz w komis – jeśli sprzedasz, pobierasz prowizję.

Konsultant

oferujemy Ci możliwość zdobywania nowych klientów, bez wychodzenia z domu, czyli konsultacji wyników badań EHAA psich pacjentów z całej Polski, w dogodnym dla Ciebie terminie, za pośrednictwem skype lub rozmowy telefonicznej.

Prowadzący/Wykładowca

jako rozwijająca się na diagnostycznym rynku firma, nie możemy zapominać o spotkaniach i szkoleniach. Zostań prowadzącym jednego z naszych webinarów on-line i daj się poznać szerszemu kręgu odbiorców. Dziel się wiedzą i buduj swoją markę. Niech mówią o Tobie i polecają Cię innym.

Dlaczego EHAA jest skutecznym narzędziem w Twoich rękach?

Ponieważ gwarantuje dobór indywidualnej diety mającej na celu dbałość o zdrowie i kondycję zwierząt.

To jedyne badanie obrazujące stan zdrowia pacjenta na przestrzeni aż 3 ostatnich miesięcy. Alternatywne badanie krwi pozwala określić kondycję organizmu jedynie w momencie pobrania próby.

Właściciel przeprowadza badanie nie wychodząc z domu, co umożliwia obsługę „na  odległość”. Jeśli jesteś psim fryzjerem, warunki do pobrania próbki sierści masz wprost idealne.

Jest bezstresowe. Prostota, łatwość i nieinwazyjność badania sprawiają, że EHAA to diagnostyka zupełnie bezstresowa dla każdego psa czy konia.

Wykrywa nadmiary, niedobory i zaburzenia minerałów oraz obciążenia pierwiastkami toksycznymi. To istotna informacja przy doborze odpowiedniej diety lub diagnozowaniu jednostki chorobowej, jeśli jesteś dietetykiem zwierzęcym lub weterynarzem.

Co gwarantujemy Ci w ramach naszej współpracy?

Indywidualną opiekę naszego doradcy.

Atrakcyjne warunki współpracy.

Panel pacjenta on-line gwarantujący skuteczną obsługę klienta na odległość.

Promocję Twojego gabinetu na naszej stronie internetowej.

Pełen pakiet materiałów marketingowych i reklamowych.

Kilka wersji językowych badania.

Skontaktuj się z nami.
Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: office@petsdiag.com oraz numerem telefonu: 533 356 340
(pon.- pt. od 8:00 do 16:00)