Twój pies to pokocha – indyk ze świeżymi warzywami

Często słyszymy o niepożądanych produktach, które przedostają się do karmy dla zwierząt podczas jej produkcji. Biorąc to pod uwagę, posiłki dla psa przyrządzane w domu, wydają się najlepszym rozwiązaniem. Są odżywcze, dostarczają psiakowi wszystkiego czego potrzebuje, z pominięciem niepotrzebnych składników, a co więcej, możesz je tak komponować, aby zjeść je razem z nim, co sprawi, że Twój pies z całą pewnością poczuje się wyjątkowo.

Przygotuj mu indyka ze świeżymi warzywami! Będziesz potrzebował:

  • 1 1/2 szklanki brązowego ryżu
  • 1 łyżkę oliwy z oliwek
  • 1 kg mielonego indyka
  • 3 szklanki posiekanego szpinaku
  • 2 posiekane marchewki
  • 1 posiekana cukinia
  • 1/2 szklanki groszku konserwowego lub mrożonego

Przygotowanie:

1. Ugotuj ryż według instrukcji na opakowaniu i odłóż go na bok.2. Oliwę z oliwek rozgrzej na średnim ogniu w dużym naczyniu. Dodaj mielone mięso z indyka i gotuj przez 3-5 minut, aż zbrązowieje.3. Dodaj szpinak, marchew, cukinię, groszek i ryż. Podgrzewaj całość, aż „zwiędnie” szpinak. Pozostaw całość na ogniu jeszcze 3-5 minut.4. Całość schłódź.  Potrawa składa się z: 50% białka, 25% warzyw i 25% ziaren ryżu. Stosunek ten można łatwo dostosować do potrzeb rasy/masy każdego psa.

Życzymy smacznego!

Pamiętaj!

Przed dodaniem nowych składników do diety swojego pupila, przedyskutuj to z weterynarzem lub dietetykiem zwierzęcym.

Zespół PetsDiag

 

Odpowiedzią na potrzeby
zwierząt jest PetsDiag

Analiza pierwiastkowa sierści EHAA

nieinwazyjne badanie diagnostyczne, wykonane na najwyżej jakości certyfikowanym sprzęcie, dające najbardziej miarodajny wynik poziomów pierwiastków odżywczych oraz toksycznych w organizmie zwierząt.

Konsultacja wyniku

wsparcie dietetyka zwierzęcego, mające na celu dobranie najlepszej diety dla Twojego psa na podstawie uzyskanych wyników badań.

Najwyższej jakości suplementy

regulacja nadmiarów i niedoborów mineralnych, ukierunkowana na konkretne potrzeby, konkretnego organizmu.