Halloween nie tylko dla ludzi

Bez względu na to, czy jesteś zwolennikiem czy przeciwnikiem święta Halloween, dynia stanowi cudowną przekąskę dla Twojego psa. Jest doskonałym źródłem beta-karotenu i witaminy A oraz wspiera prawidłową pracę systemu trawiennego (sprawdza się świetnie w problemach trawiennych, zarówno w biegunkach, jak i zaparciach).

Oleje znajdujące się w nasionach i miąższu dyni wspierają zdrowie układu moczowego. Dlatego dynia powinna znaleźć swoje szczególne miejsce również w diecie psów z problemem nietrzymania moczu.

A co, jeśli twój pies ma nadwagę lub otyłość? Zapytaj swojego lekarza weterynarii lub dietetyka zwierzęcego, co sądzi o zastąpieniu porcji regularnego posiłku porcją niskokalorycznej dyni.

Czy teraz już wiesz, dlaczego dynia to odżywczy smakołyk dla Was obojga – ciebie i Twojego psa? A więc… smakołyk albo psikus!

Zespół PetsDiag

Odpowiedzią na potrzeby
zwierząt jest PetsDiag

Analiza pierwiastkowa sierści EHAA

nieinwazyjne badanie diagnostyczne, wykonane na najwyżej jakości certyfikowanym sprzęcie, dające najbardziej miarodajny wynik poziomów pierwiastków odżywczych oraz toksycznych w organizmie zwierząt.

Konsultacja wyniku

wsparcie dietetyka zwierzęcego, mające na celu dobranie najlepszej diety dla Twojego psa na podstawie uzyskanych wyników badań.

Najwyższej jakości suplementy

regulacja nadmiarów i niedoborów mineralnych, ukierunkowana na konkretne potrzeby, konkretnego organizmu.