25.10 – Dzień Kundelka! 

Dzisiaj święto naszych ulubionych piesków – czyli czworonogów królewskiej rasy Kendal Bery (co ciekawe, z nieznanej przyczyny, nazwa ta jest niekiedy wymawiana błędnie, jako „Kundel Bury” 

Odkładając na bok to interesujące zagadnienie, dziękujemy wszystkim naszym kochanym mieszańcom – tym małym i tym dużym – za ich oddanie, wierność i miłość widoczną na co dzień w ich pięknych, kundelkowych oczach. Pamietajmy, że jest na świecie jeszcze wiele ich przedstawicieli do przygarnięcia i pokochania!

Z okazji dzisiejszego święta, zróbmy coś wyjątkowego dla swoich najlepszych i niezastąpionych przyjaciół! Proponujemy dłuuuugi spacer, a po powrocie koniecznie KuLa-SMaKuLa 🙂

W piłce tenisowej wystarczy wyciąć niewielki otwór i wrzucić do środka małe, psie przysmaki. Zabawa gwarantowana! Kula smakula sprawdzi się również jutro, kiedy wyjdziecie do pracy.

 

Z pozdrowieniami dla wszystkich ❤️ Kundelków ❤️ i ich właścicieli

Zespół PetsDiag

Odpowiedzią na potrzeby
zwierząt jest PetsDiag

Analiza pierwiastkowa sierści EHAA

nieinwazyjne badanie diagnostyczne, wykonane na najwyżej jakości certyfikowanym sprzęcie, dające najbardziej miarodajny wynik poziomów pierwiastków odżywczych oraz toksycznych w organizmie zwierząt.

Konsultacja wyniku

wsparcie dietetyka zwierzęcego, mające na celu dobranie najlepszej diety dla Twojego psa na podstawie uzyskanych wyników badań.

Najwyższej jakości suplementy

regulacja nadmiarów i niedoborów mineralnych, ukierunkowana na konkretne potrzeby, konkretnego organizmu.