Badanie EHAA w kilku prostych krokach:

  1. Zamówiony zestaw do badania EHAA otrzymasz pocztą. Znajdziesz w nim: krótką ankietę do wypełnienia wraz z instrukcją pobrania próbki / kopertę na próbkę sierści / kopertę zwrotną.
  2. Wypełnij ankietę i pobierz próbkę według załączonej instrukcji.
  3. Zarejestruj na naszej stronie konto użytkownika i dodaj profil swojego psa.
  4. Wypełnioną ankietę i pobraną sierść prześlij do laboratorium, korzystając z załączonej koperty zwrotnej. O dotarciu próbki do laboratorium poinformujemy Cię w wiadomości e-mail.
  5. Czas oczekiwania na wynik wynosi od 3 do 4 tygodni. O dostępności wyniku poinformujemy mailowo, niezwłocznie po wykonaniu badania. Z wynikiem EHAA zapoznasz się po zalogowaniu na swoje konto użytkownika.
  6. Wynik EHAA składa się również z jego obszernej interpretacji, zawierającej niezbędne porady żywieniowe, opracowane przez specjalistów w dziedzinie dietetyki zwierzęcej.
  7. Z konta użytkownika możesz korzystać cały czas, dodając na nim skany wyników innych badań niż EHAA, komentarze czy dodatkowe informacje i zapytania dla zespołu naszych ekspertów.

PRZYKŁADOWY WYNIK EHAA:
Przykładowy wynik

To, co dobre dla
człowieka, nie zawsze
dobre jest dla zwierząt.

opis wyniku
i wsparcie dietetyczne

zamów EHAA z opisem dla swojego psa

Jak pobrać próbkę

Bezpośrednio przed pobraniem próbki sierść nie powinna być myta, a jedynie dokładnie wyczesana z zanieczyszczeń (od kąpieli psa powinny upłynąć min. 3 dni).
Próbkę pobierz z okolicy łopatki lub pachwiny. Wydziel pierwsze pasmo i wytnij je ostrymi nożyczkami przy samej skórze. Do badania prześlij 1,5-2 cm kosmyka, odmierzając od miejsca odcięcia (od skóry), resztę kosmyka wyrzuć. Powtórz czynność tyle razy, aby waga odciętej sierści wynosiła 300-400 mg, co objętościowo odpowiada 1 płaskiej łyżce stołowej.
Aby pobrać próbkę od psa o krótkiej, gładkiej sierści, należy użyć maszynki do golenia. Ilość materiału niezbędnego do badania oraz miejsca pobrań pozostają bez zmian. Dla dokładnego określenia trendów, powtórz badanie za 6 miesięcy.
 

Najwyższy standard

diagnostyki i żywienia zwierząt

WIĘCEJ o badaniu EHAA

Newsletter

otrzymuj informacje o promocjach oraz na temat zdrowia Twojego psa

Psy nie są całym naszym życiem, ale czynią nasze życie całością

– Roger Caras