Zamów zestaw EHAA
wraz z konsultacją wyniku

Wszystkim naszym pacjentom zapewniamy wsparcie dietetyka zwierzęcego który w oparciu o wynik EHAA, ustali optymalną, dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb dietę i suplementację.

Z A M Ó W

Dlaczego warto wykonać

analizę pierwiastkową sierści

Ponieważ zwierzęta domowe, podobnie jak ludzie, narażone są na choroby cywilizacyjne, takie jak otyłość, nowotwory, cukrzyca czy choroby serca.

Dlatego nie ważne czy jesteś doświadczonym hodowcą rasy border collie, szczęśliwym posiadaczem wesołego kundelka, czy dopiero planujesz powiększyć grono domowników o psiego pupila – cieszymy się, że zawitałeś na naszą stronę, bo daje nam to szansę, aby razem z Tobą zadbać o jego zdrowie.

To, co dobre dla żołądka człowieka, nie zawsze jest dobre dla żołądka psa.

Nie ma jednej, słusznej diety dla każdego czworonoga. Ze względu na rasę, wiek czy płeć, psu służą inne składniki mineralne oraz ich proporcje.

Z uwagi na dużo uboższą florę bakteryjną przewodu pokarmowego, pies nie jest w stanie strawić tak urozmaiconego pokarmu jak człowiek. Jednak podobnie do nas, jego organizm potrzebuje witamin i minerałów, aby prawidłowo funkcjonować i zachować zdrowie.

Za pomocą odpowiedniej diagnostyki i ukierunkowanej diety istnieje możliwość kontroli i regulacji mineralnego stanu odżywienia psiego organizmu.

Najwyższy standard

diagnostyki i żywienia zwierząt

WIĘCEJ o badaniu EHAA

Newsletter

otrzymuj informacje o promocjach oraz na temat zdrowia Twojego psa

Odpowiedzią na potrzeby
Twojego psa jest PetsDiag

Analiza pierwiastkowa sierści EHAA

nieinwazyjne badanie diagnostyczne, wykonane na najwyżej jakości certyfikowanym sprzęcie, dające najbardziej miarodajny wynik poziomów pierwiastków odżywczych oraz toksycznych w psim organizmie.

Konsultacja wyniku

wsparcie dietetyka zwierzęcego, mające na celu dobranie najlepszej diety dla Twojego psa na podstawie uzyskanych wyników badań.

Najwyższej jakości suplementy

regulacja nadmiarów i niedoborów mineralnych, ukierunkowana na konkretne potrzeby, konkretnego organizmu.